25 yazar 30 başlıq və 48 entry
yenilə | gündəm | top

1 2
bağımlılıq yaradan oyunlar 2 local uncharted: the lost legacy reveal tirnidus yify 2 masturbasiya 5 yazarların başına gələn maraqlı hadisələr 5 the last of us 3 mizantrop 2 cinayət məcəlləsi mother of mine black hawk down gagma napiri no man's land hotel rwanda təkcə mənmi edirəm deyə düşünülən şeylər 3 4 dekabr 2015 neft daşlarında qəza 2 siyasi aktivist müptezeller 2 yazarların paylaşmaq istədikləri musiqilər 2 sözlükçülərin ən sevdiyi cizgi film personajları 2 homoseksuallığın xəstəlik olmadığı gerçəyi yazarların hal hazırda dinlədikləri musiqilər 2 booky.io favoritus.com sezen aksu 2 azərbaycan iqtisadiyyatı 2 social media manager 3 sosial partlayış 2 streptococcus mutans antediluvian manqurt sergio ramos ilham əliyev 5 yaraşıqlı olmaq 2 torrent westworld 2 tunqus meteoriti left 4 dead zövcə nihilizm şist emrah serbes şaurma extreme ways yazarların sinə ölçüləri 3 dekabr 2016 barcelona real madrid oyunu 4 sadəlövh 2 güzəran anyone 3 denis villeneuve krisnayayoxarcunayahe godspeed you black emperor god on trial 2 the imitation game 2 barış qrupu füzuli kantatası reconstruction englar alheimsins the breakfast club letters to father jacob james boy yazgı bang bang you're dead lilya 4-ever dogma 95 rosso come il cielo ekskursante 2:37 the broken circle breakdown einar wegener buda as sharm foru rikht la finestra di fronte mount and blade: with fire and sword ruhi əzablar alfred schnittke fanny edelman aurore hallelujah sözaltı sözlük qaza və elektrik enerjisinə limit əli novruzov schooldays rapunzel sindromu böyümək qaynaqçı

2014 dünya çempionatı seçmə mərhələsi


facebook twitter əjdaha lazımdı   googllalink

    1. bugün qurup mərhələsi oyunları keçiriləcək seçimlərdir;

    22 mart

    A qrupu

    21:00. Xorvatiya - Serbiya
    23:45. Makedoniya - Belçika
    00:00. Şotlandiya – Uels

    B qrupu

    20:00. Bolqarıstan - Malta
    23:30. Çexiya - Danimarka

    C qrupu

    22:00. Qazaxıstan - Almaniya
    23:30. Avtsriya – Farer adaları
    23:45. isveç – irlandiya

    D qrupu

    22:15. Andorra – Türkiyə
    23:30. Hollandiya – Estoniya
    23:30. Macarıstan – Rumıniya

    E qrupu

    21:00. Sloveniya – islandiya
    22:00. Norveç – Albaniya

    F qrupu

    16.15. israil – Portuqaliya
    23.15. Lüksemburq – Azərbaycan
    23.45. Şimali irlandiya – Rusiya

    G qrupu

    22.30. Lixtenşteyn – Latviya
    23.10. Slovakiya – Litva
    23.45. Bosniya və Hersoqovina – Yunanıstan

    H qrupu

    23.30. Moldova –Monteneqro
    23.45. Polşa - Ukrayna
    00.00. San Marino – ingiltərə

    I qrupu

    23.45. ispaniya –Finladniya
    00.00. Fransa - Gürcüstan
    2. qruplarda ikinci yerə çıxan, ən pis nəticəsi olan milli komandalardan biri 2014 dünya çempionatına qatılma şansın itirir.digər səkkiz milli isə playoff oynama şansı qazanır.platyoff un nəticələrindən sonra məlum olduğu kimi dörd milli dç qatılır.

    azərbaycan millisinin də olduğu f qrupunda rusya 12 xalla liderdir.millimiz üç xalla beşinci yerdədir.millimiz üç xalın üçün də bərabərliklə qazanıb.


sən də yaz!