akbilibitenadam


43   0   0   0
bu yazar sözlükdən uzaqlaşdırılıb.

akbilibitenadam 4.nəsil umbay
reytinq xalı: -72
karma xalı:-225
entry sayı:43
izləyənlər:5
sifariş sayı:0

son yazdıqları| | əl əməyi göz nuru| favori seçdikləri| favori seçilənləri| bütün entryleri| lövhə

akbilibitenadam kayfı zor olanda bomba yazan yazar. düzdü, bezi vaxtlar vecime olmadan yazıram bu da grammer olaraq sehvliklere yol verir. gerçek maska deyende qardaşım, ele söz demeyin lezzet elemir.bu yaşdan sonra da öz şexsiyetimi gizledecek deyilem. çox da istiyirsizse bakıya gelende çay süzerik. o vaxt görersin, azerbaycan dilini nece iledirem -*.
qocalma qorxusu ulduz tozu olan insanların egolarından ötrü qorxduğu ve axırda yaşayan her canlının dadacağı olgu. çox da fikirleşmemek lazım.
xuheda xestedi herhalda, yazıq. sen herhalde bütün oğlanların senin üçün öldüyünü zad fikirleşirsen. attığın mesaja da istediyin kimi cevab gelmeyince, histeri krizisine girer bloka atarsan. öz özüne buraxın keçer.
insanın böyüdüyünü anladığı anlar böyümek kimisi üçün işden çıxarıldığı vaxt, valideynlerden birinin rehmete getmesi, herhansı bir uzvunu itirmesi, ya da ağır xesteliy keçirmesi. bezileri eşq acısına böyümek deyir. quzum siz mağarada zadda yaşayırsız yoxsa yox? ne gözel heyatlar var, en böyük derdi eşq acısı ya da maşının parçasını rusyetten gözlemesi. elbette isteyirem heç kimin başına pis hadiseler gelmesin ama uşaq vaxtından etibaren masallarla nesl yetişende bele pis veziyete girirler ve daha çıxılmayacaq veziyyete girirler.
sevgilini unutmaq üçün məsləhətlər unutmaq yaxşı şeydi, bes qarşı teref unutmaq istemirse neynemek lazımdı? 4 il süren bir ilişkim oldu. azerbaycanın en gözel qızlarından biriydi. bele deyim ki 28 malla girende hamı çönür bize baxırdı. bir neçe azerbaycanlı aile bize teref yaxınlaşıb derhal çocuq elemelisiz diye tövsiye bile verdi. aradan vaxt keçdi, türkiyeye dönenden sonra qız terefi ayrılmaq istedi. hemen tamam deyib meseleni bağladım. bu arada men türkiyede olanda pul yığıram ki hanımefendi bura gelecek de maşın zad almalıyam ki bilirsiz qıymetler od günündedi. taxmini 30k$ biriktirenden sonra bu olaylar başverdi. madem bele oldu men de çıxıram dünya turuna dedim. fikirleşeden sonra bunun da yaxşı fikir olmadığı qenaatine geldim.
godin marka gitaranı aldım. onsuz illerdir xeyalını qururdum. heyatımm bele gözel devam eleyerken ne oldu dersiniz. qızımızın maması mene zeng vurur. bu qadın ile en axırı 2 il evvel görüşmüşem. siz demeyin qızı menden sonra istemeye gelirler. ama o da nesi qızımız her şeyin pul olmadığını görür. depressiyaya düşür. maması zeng vaxtı gel qızımızı sene verelim demez mi ? ulan men onsuz seni qızınızı unutmuşam, döl beyin deyilem axı ardınca zırıldayım ki mene tezeden qayıt. siz demiş ele bildi ki xoşqedeme gedib deyecem mene bu qızı alın -*. demeli anasını bir güzel siktir eleyenden sonra qızını da siktir eledim.

yani bazen siz unutmağa çalışsanız da qarşı teref el çekmir. ister qız olun ister oğlan. bir insan bir defelik size ayrılaq demişse heç arxanızca baxmadan gedirsiniz ve özünüze sayqı duyduğunuzu var sayaraq en az 6 ay teze ilişkilere başlamırsız. bol şanslar.
deadlift rotator cuff sindromuna səbəb ola bilər. buna görə də professional deyilsinizsə bu hərəkəti etməyin mənası yoxdur.
öldürən yaxçı oğlan sözləri yaxçı oğlan sırğa saxlamaz qaqaş. bunu diyen oğlan trans bireyler üçün ölürdü. texmini daldan vurdurmağı xoşluyurdu.

ps: helede sırğalarım var.
qadın on faizine güvendiyim cins qrubu. geriye qalan faizi ile sirdeş, dost ya da evli olunabilmez. eyer bir qadınla yaxşı dostluq eleyecek seviyyeye gelirsizse onlar da bunu tesdiq eleyecektir. bes bu halları başa dğşmey üçün neynemek lazımdı? çoxlu tecrübe ve heyatı başa düşmek. onların doğasının bu olduğunu qebul eleyib, öz işinizde olmağınız meslehetdi. onsuz da on faizi saysesinde gözel şeyler olur.
küçük iskender heyatdı. seninde ölmeyini görmey varmış. gerçi tez ya da keç hamımız öleceğiz amma hemişe ölmeyecekmiş kimi yaşamaq heyatın bugu olsa gerey. bilinmezlikde şans dilediyim yazıçı.
azərbaycana və ya azərbaycanlılara xas xüsusiyyətlər köhne bakılılar ile birge eyleşende xetireleri yadlarına salmağı. araq vuranda bezilerinin özlerini itirmeleri ve mecbur olaraq evine kimi aparmağınız. bes men bu olaydan şikayetçiyem? elbette xeyr. çox gözel vaxtlar olaraq yadda qalanlardı.
menstruasiya evlenmezden evvel mütleq kişinin bu haqda nese oxuması lazımdı. qarşı cinsle elaqen var ise ve heyatında daimi olacaqsa hetta qadın anatomiyası bile oxunmalıdı her kişi terefinden. men bunu oxumuşam çox da maariflenmişem. insanları başa düşmek lazımdı. insana deyer verin ki yaşamağa emeli olsun.
xəyanəti çəkib yaymaq elememesi gereken hereketdi. kişi aldadılabiler, kaş heç bir qadın ya dakişi aldadılmasa amma insan evladı; neyneyesen bu veziyete? bu söhbetin düzü bele olmalıdı ki, kişi ağlı başında qohumlarını yığmalı ve şahit kimi göstermelidi. daha sonra ikisini el ele tutuzdurub yola salmalıydı. heyat he. vaxt asand olmadı 90 faiz insan üçün. her şeye öyreşirik zamanla.
qadın haqlarında danışmaq istediyim memelilerin dişi gurubu. çox uzun bir entry olabiler belkem olmayadabiler ama ağlıma her gelende buraya yazaram. birincisi hipergami nedir, onu bilmek lazımdır. cahil adamlara bunu danışacaq quvve mende yoxdu, belke bir google uzağınızda. kişiler çox eşli diye eşitmiişikdir hemişe. eslinde qadın da çox eşlidir amma bunu hemin gün üç dene oğlanı idare etme ile deyil de, ayrılandan sonra eleyer. ortalama bir sevginin ömrü 2.9 il kimi hesab olunur. qadın en başlarda size qehreman(pis menada deyil) baxada gettikçe ve daha yaxşılarını gördükçe sizden soğumağa başlayacaq.

örnek olarak çoxnuz bilir ki gerek sevgililiklerde, nişanda ya da evliliklerde ilk 6 ay çox yaxşı gedir. senin maman menim mamam, atana çox hörmet eleyirem kimisinden. daha sonra qehpe padruqalarına baxaraq(bakın burası önemli) yoldan çıxmağa başlayacaq. bu proses belli aralıqlarla devam eleyecek. senle avtobusa minen qız ağzını dartacaq ki kaş maşın olardı. evveller chicken burqer yeyen qız senden pizza istemeye başlyacaq, o 20 qep olan peraşkini sayende yemeyen qız uje senin ona verdiklerini beyenmeyecek.

daha sonr agerek ehatenin gerek de empoze edilen sen çox qözelsen( ortalama bir qızın instaqram ya da facebookuna günde 30 mesaj gelir) sözleri ve hereketleri onda ele bir tasavur yaradacaq ki meni qayırmaq isteyen ne insnalar var, bu kasıba qalmışam? fikir verin umumiyetle kişiler özünden maddi cehetden pis olan qızlarla aile heyatı qurarken, qızlarda bu çox azdı. zengin qız kasıb aile ile heyat qursa bile ileride çoclu problemlere gebedi. neyse qonu sapmasın. bu qız sene beyener heç? günde onlarla insan metroda zadda ona baxır ve o da bilir. senin elediyin hereketler onu qıcıqlandırmağa başlıyır. zihinsel olaraq seni alçatmağa başlıyır. hemişe imkan olaraq daha yaxşı insanları qısas getirir. baxın heyatda bunu yaşamayan oğlan yoxdur, men yaşamadım deyende dünyadan xeberi olmayan cahillerdir.

monkey branchingi bilenler bu sohbete haq verecekler. ayrılma süreniz en az 6 ayı bulacaq. onsuz da o heyatına başqa adamı qoymuşdu. çünkü qadın egosu oxşanmazsa yaşayamayacaq qıvama gelerler. birden baxdınız bir seher mesaj gelib ki taleh men senden ayrılmaq isteyirem. taleh şok, taleh pert. halbu ki o qadın onun herşeyi olmuşdu. taleh depressiyaya girir çünkü heyatında tek bir qadın vardı. ama qadın teze oğlanını 6 ay evvelden tapmışdı.

hollywood taciz skandallarını bilenler biler yeqin. o qadınların hamısı halından memnundu sadece yeni projelere alınmadılar diye iftira yoluna girdiler. çünkü qadının sizi suçlayacaq çoclu alanları vardır. bir çox kişi dünyada qadınların şerleri üzünden xebs heyatı sürür. fakt olmadan da bu kimi hallar olur, çünkü feminist düşünce hemişe qadını haqlı görür.
oğlanların heyatı umumiyetle daha çetin keçir. misalçün üniversitete girende atasını itirmiş bir çox insan gördüm. ofiant kimi, marketde fehle kimi işleyirdiler.hele ki kasıb aileden gelense üniversiteti tergetmeyini isteyirdiler qohumlar. ama qız uşaqları ise qohumların köeyi ile bir teher üniversiteti qutardılar. bes feminist qızlara demek lazımdı ki siz bu kadar ezildiğinizi deyende niye bunları gündeme getirmirsiz. senqerde dünya üzerinde ölenler, coal mining işleri ile meşğul olanlar, en çetin işler hemişe kişiler terefinden elenilir. bes demezler mi adama menle sen nece olabiler eyni maaşı alırıq? men senden daha çetin yolları keçmişem amma sen hele zırıldıyırsan ki qadınlara haq verilmir? bes ne olmalıdı? iş mülakatına girende sizin ondan daha yaxşı olmağınıza baxmayaraq biraz fizikası yaxşı olan qadını aparacaqlar. hele de subay ise 100 faiz. iş heyatında bele hallar çox olur. işten çıxartmalara gelende kişiler hemişe en başta atırlar, bunu işssiz qalanlar yaxşı biler. her qadın uşaq doğanda yaxşı insan olmur ezizlerim. ele qehpeler tanıyıram indi özünü melake kimi aparır. neçe dene de uşağı var, blue pill alan qaqaşın mentiq qavramından xeberi olmadığı için cum bucket arvadı ile mutlu bir heyat sürdüğünü zannedir.

umumiyetle qadınlarda 25 yaşına kimi frontol ön loblar gelişmez. bu ne demek di? mentiq, sedaqet, ağıl kimi durumlar gelişmez. her an size her yerde sizi satabiler çoxsu. xeberlere baxın göreceksiniz. arvad erinin dostu ile bir olub erini qetle itirir. ya da qonşunun yaraşıq oğlanından dünyaya bala getirir. siz heç eşitmişsiz kişi başqa qadın ile bir olup arvadını öldürür(nadir hallarda olur amma çoxsunu qadın eliyir)? bilirem ki bu yazılanlar meriç, blue pill ve 72 faiz tayfasına batacaq. men size heqiqetleri danışıram.

sevigiliniz varsa xaiş engellenen listesine bir baxın. oradaki nömrelere zeng vurun reallığı öyrenin. kişilerin heyatta en böyük sınağı qadınlardı. bunu hec vaxt unutmuyun. geceniz xeyre.
umbaylama elm elm diye danışan ama bir fact bile göstermeyen yazarlar dolu. atam balası the red pill evrimsel psixologiyanın inceleme mövzusu. özün ingilis dilini bilseydin bunu başa düşerdin. bir çox doktara tezisi yazılır hali hazırda. sizler anaları tarafından yetiştirilmiş, qadınların iç üzünü bilmeyen tamamiyle iğdiş edilmiş oğlancıqlarsınız. bu sözüm mene mesaj ile söyüş söyenleredi. ona göre esqere getmeyden yayılırsınız, duxunuz çatmır ki kendivizin üstü açıqdı ya da bağlıdı sohbetine cevap qaytarmağa. çünkü sizin o cındır dediğiniz oğlanlar real heyatta çoxunuzu qatlıyar. sohbet uzundu, onsuz sen başa düşdün.
akbilibitenadam axmaq olan yazarları ortaya çıxarmağım meni mutlu eleyir. sadece türkçe danışmağım ile iki il dalınca gezdiyin ve sene dabro vermeyen qızlardan vgili olmağımı sağlamışdır. men tekçe dünya üstünde oğlanların axmaqlığını üzlerine vururam. teze nişanlı qızın menle olan münasebitini danışsam ağzın daha açılmaz. ben qadınların bir qısmının güvensiz olduğunu deyirem. özüm bile ayrılandan neçe hefte sonra xeber tutmuşam ki qız nişanlıdı. vicdan ezabım menle qaldı.
həyat yoldaşını aldatmaq demeli tanış olduğum bir qız varıydı vaxtı ile. onun da evinde qız dostu kirayeçi kimi qalırdı. özüm ev yoldaşına hamilelik testi almışdım çünkü aptekden istemeye qorxurdu. ne vaxt oğlanı ona zeng vursa aevine gedib anal sex eleyib qorxudan test eleyirdi. en son eşitdim ki qız ukraynaya gelin gedib. anal sexle meşğul olduğuna göre kişi ele bilir bakire ile evlenib. indi buna ne demeli, bele vicdansızlığı insan nece eleyer?
qızların ən çox işlətdiyi yalanlar heç öpüşmemişem bile. penis mi ? oda nesi. menim evimde söyüş olmuyub hiç( atası anasını azzz qehpe diye çağırır). uydaaa bu çox yekedi( xaricilerden yediyini heyatta yemiyib amma oğlanı öz ağlınca qandırır). aldatılırsınız tekçe xeberiniz yoxdu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20