ramil səfərovfacebook twitter əjdaha lazımdı   izləmə   lələ   mən   googllalink

  1. vetenperverlik duyğularına yenik düşmüş el oğlu. girdi hepsxanada çürüdü, ne ona lazım idi ne vetenine. ne veteni ona yiye durdu nede o öz hereketi ile vetenine yiye dura bildi.
  2. mehkeme ifadesin dinledim lezzet eleyir danışığ selisliliyi hiss olunur savadlıdı amma heyf oldu.
  3. veten, qeyret uğruna ömürlük hebsde olan qehremanımız. bele oğullar yaşadıqca vetenimin küreyi yere gelmez
  4. gün etibarı ile azerbaycana ekstradisiya olunmuş şexs. vetenperverlerin bayram elan etdiyi hadisedir, ne de olsa qardaşları ile eyni ölkenin havasını udurlar
  5. efv olunan zati şexs
  6. "azerbaycan respublikası konstitusiyasının 109-cu maddesinin 22-ci bendini rehber tutaraq qerara alıram: ı. 1977-ci ilde anadan olmuş, macarıstanın budapeşt paytaxt mehkemesinin 2006-cı il 13 aprel tarixli hökmü ile ömürlük azadlıqdan mehrum etme cezasına mehkum edilmiş azerbaycan respublikasının vetendaşı seferov ramil sahib oğlu ceza çekmekden azad edilsin. ıı. bu serencam imzalandığı günden qüvveye minir. ilham eliyev azerbaycan respublikasının prezidenti bakı şeheri, 31 avqust 2012-ci il." tanım: qehreman elan edilmiş overrated man.
  7. komment yazmağa qorxar olduq,bizi de baltalayar
  8. 72 adamı öldüren birine 21 il hebs cezası verilen bir dünyada Ramili efv olunmuş hesab etmirem.yuxarıdakı mentiqnen hesablıyanda çox bele yatıb.
  9. uzaqdan uzağa çox maraqlı bir eşq hekayesine de sahib adamdı,film çekmey olar heyatına belke de.sevdiyi qızın sedaqetine de heyran oldum,her kşinin işi deyil
  10. 2 gündü meni eseb krizine soxan adam. onsuz da haqsız sayırdım hereketini, overratedliyi lap şexsine de nifret yaratdı.


sən də yaz!