antidepressantfacebook twitter əjdaha lazımdı   izləmə   lələ   mən   googllalink

  1. depressiyada olan birine verilen dermandır. insanı depresiyadan çıxarmaq meqsedi güdse de daha çox bedenin uyuşmasına, yuxunun gelmesine, çekinin artmasına, vecsiz bir insana çevrilmeye sebeb olur. dermanın kurs müalicesi bitdikden sonra beyinde ciddi problemler olur. baş gicellenmeleri, baş ağrıları kimi. psixologiya ise zamanla evvelki veziyyetine qayıdır.
  2. baki ehalisinin tamamına yazılmalı olan preparatlardır.....
  3. Depressiyada istifade olunan dermanların ümumi adıdır.Esas menfi terefi,depressiyada olan insanın hereki passivliyini ehval-ruhiyye pozğunluğuna nisbeten tez aradan qaldırmasıdır ki,bu da adeten intihara cehd ile neticelenir.
  6. Seks müddəyini əməlli başlı artıran sehirli həblərdir.
  8. lsd`nin effektini zəiflədən həb.
  10. depresiyanın 3 elametini,yeni ehvalın pis olmasını,hereket zeifliyini ve iradesizliyi aradan qaldıran müxtelif qruplardan derman maddeleri.hetta evvelce hereket zeifliyin aradan qaldırır ki,bunun da menfi terefi var.meselen esil depresiyada olan birisi,çox nadir hallarda özünü öldürür,çünki bunun istese bele loru dilde desek heyi-hereketi olmur intihar elemeye.ama antidepressant istifade etmeye başlayan hemin şexs intihara üşenmez.ehtiyatlı olun.


sən də yaz!