manqurtəjdaha lazımdı   izlə   lələ   mən   googllalink

  1. #6423 nömreli entry'si ile güldüren birinci nesil yazar.

  illər sonra gələn edit: güldürən demişəm, adam əfsanə çıxdı.
  2. #6427 nömreli entry'sile yaradıcılığın zirvesine çıxıb.
  4. #6476 nömrel entrysinde işletdiyi \"en azından onun üçün tanrının var olmağını isteyerdim. nağıllarda olan adil tanrının. edaleti doğurdan da haketmiş insan üçün.\" cümlesi ile meni menden almış gözel insan.
  5. her entry'sini oxuduqca sözlük üçün ne qeder lazımlı olduğunu anladığım yazardır. klaviaturasına qüvvet ümid edirem davamlı olar.
  6. Sözlüye girmesiyle pulunun ciddi qismini internet cluba serf eden genc aydın.
  7. sözlüye yeni hava qatmış yazar. xoş gelib, o gelen yollara gül düzüm
  8. yazdığı entrylerin sayısı ilk iki günde 170 entry, sonraki iki gün ise 20 entry kimi qeribe bir deyişiklik göstermiş qeribe yazar.
  9. formuna qayıdan keyifli yazar
  10. #7682 nolu entrysinde "hetta mene ele gelir ki tanrı da dünyanı can sıxıntısından yaradıb. o da bekardı. ve bele çıxır ki, biz bekarlarda tanrısal bir şey var." deyerek biz bekarları şereflendirmiş yazardır ikinoqtdeböyükdı
  yavaş yavaş esl sözlük yazarı olaraq yetişir mence, bu sözlükdeki hal hazırda en güclü yazardır mene göre, fikir verirem yavaş yavaş daha uzun yazmağa başlayır, yazdığımız 10 entryden 7si br cümleden ibaret olursa onda son günlerde ele deyil, düşündüklerini ifade etme qabiliyetini ortaya çıxarır yavaş yavaş. he birde, sayesinde bilmediklerimi öyrenirem yazdıqlarından.
  en çox meni çaşdıran, türkler demiş şaşırdan terefi ise, heddinden artıq, yeni en azından standart derecede qebul olunmuş radikallıqdan uzaq adamdı, sevirem bele insanları, meselelere müxtelif prizmalardan baxa bilir, yeni meselen ister din meselesi olsun ister siyasi adam dibine kimi radikallıq etmir mülayim davranır. en azından menim başa düşdüyüm qederi budur.
  qısaca dünya sikime minare götüme.


sən də yaz!