perfetti sconosciutiəjdaha lazımdı   izlə   lələ   mən   googllalink

  1. ingiliscəsi Perfect Strangers olan, rejissor paolo genovesenin komediya-dram janrında çəkdiyi dəhşət-ül vəhşət film. izləyin, görün minimal büdcə ilə, dağa daşa düşmədən oğlanlar nə film çəkir.
  2. #248643 bu entry sonrası trailerine baxdım. haqqında bir az oxudum ve izlemek qerarına geldim.

  konunu yazacam, spoiler deyil bu. sadece meseleden agah olmanız üçün yazıram.

  4 erkek arkadaş (3-ü öz arvadı ile, 4-cü dost ise teze tanış olduğu arvadını evde saxlayaraq) birinin evinde yığışıb axşam yemeyi yeyecekler.
  qıraqdan mükemmel ve uyumlu kimi görsenen çiftlerdiler.

  sonra biri bele bir şey atır ortaya. bu andan etibaren tam semimi olacağıq. hamı telefonu qoyur stolun üstüne. Gelen sms, whatsapp mesajı, telefon zengi ve saire. Ne gelecekse hamı oxuyacaq.

  Bu filmde hiss elediyim tam çılpaqlıq hissini bir az fight club-da hiss elemişdim. itirmeye heç neleri qalmamış ölümcül xesteler semimiyyetin dibine vurullar. O qeder semimi olurlar ki, heç birimiz bu qeder semimiyyeti hezm edecek güce ve dirayete sahib deyilik.

  Orda o 3 er-arvad arasında dehşetli poxlar çıxır ortaya. Her birinin bir-birinden iyrenc sirleri var.
  Er xeyaneti, virtual xeyanet, arvadın xeyaneti, homoseksuallığın gizledilme çabaları ve saire.

  Heç kim göründüyü kimi deyil.

  Eslinde tema ezeli ve ebedi temadı. Meselen men izleyeceyim pornolara google chrome "gizli sekmesinden" girirem. Seks üzerine qurulu tanışlıq saytına "lastpass" adlı proqramdan girirem, başqasının arvadı (arvadları) ile yazışıram ve imkan tapanda yatıram.
  Ama ailemin içinde siqaret bele çekmeyen, bakir ve terbiyeli bir oğlan uşağıyam.
  pisliğin önde gideni olduğumu bir bilseler.

  bilseler de ne olacak sanki? sanki özleri menden dahamı yaxşıdı? sanmıram.

  filmde deyildiyi kimi cib telefonları bizim qara qutumuzdu ve her kesin yaxşılığı üçün bezi şeyler gizli qalmalıdı. yarım saat qabaq yaxın dostumuza blow job yapan arvadımızın oğlumuza iyi geceler öpücüğü kondurmasını başka türlü hazmedemeyiz beyler.

  cansınız!!

  p.s.: eslinde semimiyyet baresinde deyilmemiş bir neçe cümle daha var. Ama hele o qeder heyasızlaşa bilmemişem demek ki.

  p.p.s.: #184140


sən də yaz!