cm101mmxi fundamentaldan alıntılarfacebook twitter əjdaha lazımdı   izlə   lələ   mən   googllalink

  1. -anasını satayım beyni yok fikri var
  2. -kadın dediğin erkekten sonra yaratıldığından insanın upgrade edilmiş versiyonudur, ayda bir update edilmesi gerekir.
  4. -canım ne istiyor biliyor musun? yerçekimsiz ortamda çilek yiyeyim ama muz gibi gelsin
  5. -everything little little just right into the middle! (adam donat masayı demek istiyor ama ingilizce’de böyle bir söylem yok!)
  7. - erkekler çok basit yaratıklar. basit bir cihaz, insanın ilk modeli diye düşünün. önce erkek yapılmış, kadın sonra. kadın, bir üst modeli insanın. erkeği yarattıktan sonra yaradan bile demiş ki, ben bunun daha iyisini yaparım. yenisine ilk modelde sorun çıkaran parçaları koymamış.
  8. - vücudumuzda kendi fikirleri olan organlar var. onları dizginlemekle geçiyor ömrümüz.
  kalkmış ‘bizi anlayın’ diyorlar.
  ben kendimi çözememişim. ben basit bir cihazım. ben analog bir makineyim, sen dijitalsin. analog; söküp takması kolay, daha dayanıklı, suya at çalışır.
  kadın dijital, kapalı bir kutu. narin olmaları o yüzden. çabuk bozulurlar, her şeye bir alınganlık. sürekli update edilmeleri gerekiyor, öyle bir takvimleri var ya hani. ‘o gün bize bulaşmayın’
  i̇stiyorlar ki her hallerini anlayalım
  10. -gece 12'den sonra erkeklerin yazdığı mesajlar bellidir: 'özledim', uyudun mu'. bunlar beyinle yazılmayan sms sınıfına girer. kim yazdırıyor sanıyorsunuz bu mesajları aşağıdaki yazdırıyor. yazıhanesi orada..


sən də yaz!