...

yaran inci sözlük entrylərifacebook twitter əjdaha lazımdı   googllalink

/ 4 »


  1. başlıq:
  azerbaycanlılar sözlük açmış panpalar *

  entry:
  üye olayım dedim
  cinsiyet seçeneğinde erkek yok lannn
  -kişi -gadın -hermafrodit seçenekleri var

  entry:
  bu gidişel admin bile olurum amk.

  13 əjdaha!

  18.05.2013 04:34, rumpeltelskin
  2. adam "olum üye oldumda burada işler biraz farklı gibi bir bok anlamadım." yazıb.

  entryboxu tapa bilməyib yetim -*
  (bax: arasın dursun pezevenk)

  6 əjdaha!

  18.05.2013 04:44, timidus
  3. başlıq: azerbaycanlılar sözlük açmış panpalar

  entry:
  ulan tüm moralimi siktiler kardaş dediğin adamlar senin hakkında neler diyorlar vay amına koyim ya. ama umudumu kaybetmiyorum bunları azerbaycanın trolleri olarak görüyor ve azerbaycan türkü kardeşlerime selamlarımı yolluyorum

  7 əjdaha!

  18.05.2013 04:44, marjinal
  4. başlıq: tayyib dönmeden ülkeyi saklıyoruz beyler

  biliyorsunuz teyyib yurt dışı gezisine çıktı, perşembe gününe kadar da dönmeyecek. biz de bu süreden yararlanarak türkiyeyi elele vererek başka bir yere taşısak ya ? böylece geri döndüğünde bizi bulamayacak, rahat edeceğiz. hem sorun çıkarıp duran tüm komşularımızdan da kurtulacağız..

  benim fikrim şöyle; bu gece saat 21.00 gibi herkes bir omuz verecek, ülkeyi akdeniz üzerinden yavaşça cebelitarık boğazından geçireceğiz. sonra panama kanalı üzerinden geçirerek and dağlarının arkasına saklayacağız.. baktık ki, gördü ( adamın boyu 1.85 beyler, ayaklarının üzerinde hafifçe yükselse bizi görür ) bu sefer o geleseye kadar başka yere taşırız..

  not: aranızdan "lan cebelitarıktan, panama kanalından nasıl geçirçez koca ülkeyi, sığmaz ki olm" dediğinizi duyar gibi oluyorum, hayatınızda hiç yatak, büyük sunta taşımadınız mı lan siz ? yüklenip dik duruma getirip öyle geçireceğiz...

  yorumlarınızı bekliyorum

  edit :

  1. bazı panpalarımın cebelitarıktan geçerken hatay ilinin zarar görmemesi için önerileri var, dikkate alınacak..
  2. kıçtan takma renault marka motor takılması önerisi var, değerlendirilebilir..
  3. "100 yıllık ülke, çizilmesin sağı solu" diyenler için de önlemler alındı.. ( geyik nakliyat anbarından eşya sardıkları eski yün battaniyelerden aldım, sararız hiç bişi olmaz )

  19 əjdaha!

  03.06.2013 18:27, sierra
  5. başlıq : hahaha inciciler kimle kol kolaymış lan bakın

  1.mesele justin bieber one direction değil hala anlamadınız mı:
  http://img441.yukle.tc/images/8556inci.jpg

  @7 sana yemin ediyom elimdeki das kapitalı bıraktım suanda risale-i nur okuyom amk *
  6. söz6 haqqında:

  türkiye başlığından yarıldım amk :
  kezban qızlar, və kezbanı bəyənməyən qıjı oğlanlar ölkəsi.
  bize gıjı demişler aybalam

  6 əjdaha!

  08.06.2013 02:08, qasim
  8. başlıq : dededen kalan tarlamı satıp istanbula gittim

  tek amacım kafama tüylü fötr takıp son model mercedesimle köye geri zengin olarak dönmekti. ilk geceyi iyi geçirmek için lüks bir otele odası tuttum. güzel bir şekerleme yaptıktan sonra karnımı tıka basa doyurdum ve yavaş yavaş sıçma ihtiyacımın geldiğini hissettim. odamdaki tuvalet o kadar temizdiki ne yalan söyleyeyim sıçmaya kıyamadım ve yere gazete serip üstüne sıçtım afedersiniz. akabinde o boku yok etme ihtiyacı hissettim. gazeteyi top haline getirip camdan dışarı atıcakken rüzgarın etkisiyle bok odanın tavanına yapıştı (nasıl rüzgarsa amk) ve biraz düşündükten sonra temizlememin imkansız olduğunu anladım. bavullarımı taşıyan çocuğun bu işi yapabileceğini düşünerek çocuğu odaya çağırdım ve;
  + delikanlı 50 lira kazanmak istermisin ?
  - tabi abi.
  + bak şunu görüyomusun ? (tavandaki boku göstererek)
  - (çocuk şaşkınlıkla) evet.
  + ha işte onu temizliceksin.
  - (çocuk alaycı bir şekilde bana dönerek) abi ben sana 100 lira vereyim bana oraya nasıl sıçtığını göster. (dedi)
  şaşkınlık ve utançla hemen oteli terk ederek köyüme geri döndüm.*
  9. başlıq - abazalııktan yapılan ve hala utanılan anılar

  bikeresinde tuvalete girdim ishal olmuştum içerdede yan komşu varmış bide kızı amk bende çatur çutu sıçıyorum bi yandan eyviveyvi ayken diye bağrıyorum amına koyım neyse bitti benim iş çıktım ellerimi yıkadım içeri girdim bi gülmeye başladılar amına koyyım o günden beri o karıların yüzüne bakamadım bak ozaman 14 yaşındaydım amk 4 seneden beri yüzlerine bakamam.
  10. başlıq - abazalııktan yapılan ve hala utanılan anılar

  beyler ben hergün evde tekim annem saat 17:00 gibi babam da 17:10 gibi işten gelir bu yüzden alışığım yani sabah kalkarım kahvaltı hazırlar yerim geçerim pcye, 16li yaşlarda tabi ki 7 yıl kadar önce. yaz tatilin de haziranın sonuna kadar öğretmenler okula gitmeye devam eder. babam da öğretmen. benim de hayatım monoton kalk pc aç 31 çek. bir gün yine kahvaltımı yaptım 31 çekiyorum. kulağımda kulaklık var son ses açık inleme sesleri geliyor. odamın kapısı hemen dış kapının yanındadır. kapı açılınca ilk benim oda görülür. bende ferreyo dalmış 31 çekiyorum. biri sırtıma dokundu baktım babam. oğlum biz geldik dedi. elim sikimde babama baka kaldım öyle. sonra gidince saate bir baktım 17:30 amk. o gün utançtan yataktan çıkmamıştım.
/ 4 »üzv ol


...