azərbaycandakı insan modellərifacebook twitter əjdaha lazımdı   izləmə   lələ   mən   googllalink

  3. köhne kişi modeli : siqaretin saralttığı bığa sahib, sovet kişileri.
  ağbircek insan modeli : adeten nesildeki qızlara er axtarmaqla vaxt keçiren ağbrçeklere deyilir.
  halal süd emmiş qız modeli
  hostçu insan modeli : nihilizmin azerbaycan insanında tezahür forması.onlar artıq dünyanı başa düşübler. ve heçneyin menası yoxdu.
  güleşçi el oğulları modeli : sınıq qulaqlarıyla tanınırlar, hetta azerbaycanda bu tiplere olan hörmet sebebiyle çoxu güleşe getmesede qulaqını sındırır ki hörmet sahibi olsun.
  kostyumlu fehle modelleri : iki tipdirler, bir hissesi fehle olduqlarını qebul edir, ikincilerse özlerini burju hesab edirler. her iki növün ortaq cehetiyse qırxılmış üz, yaxalıqlı ağ köynek, kostyum, ve -siz\'li -biz\'li xitab formasına sahib olurlar.
  neandertal qıjılar : mutasiya keçirmemiş, neandertal dövründe qalmış insan tipleridir, bulvar qaqaşları adıylada tanınırlar
  seviyeli qıjılar : buqelemun kimi girdiyi her ortama ayaq uydurmağa çalışan insan tipleridir, hansı ki neandertal qıjıları bu tiplerden daha üstün tuturam, en azından onlar kim olduqlarını gizletmirler.
  genc aktivistler : azerbaycanın en \"blat\"lı tebeqesi hesab edir, bu insanlara artıq \"aşmış\" gözüyle baxılır,insan üstü varlıq hesab olunurlar.
  xaricde oxuyan telebeler : tip tip olurlar, ve el oğulları terefinden \"qınından çıxıb qınını beyenmeyen\" damğasını alırlar. bezisi özün buraxır, bezisi getdiyinden daha beter faşist olur facebook profillerinde adetden bayraq ve memmedquluzade fotoları olur ve.s
  paytaxt sakinleri : hal hazırda azerbaycandakı en pis söyüşlerden biri hesab olunur, var yox davasından daha beterdi paytaxt sakini lekesini almaq.
  wap chat uşaqları : dünya olarındı, konturla status alıb qız tuturlar ve dünyanın en xoşbext insanları olurlar bir anda.
  burju tebeqe : azerbaycan onlarındı.

  ve.s ve.s deye uzanıb geden siyahı
  5. dindar qaqaş modeli: ağıllı görünmeye, her kese meslehet vermeye çalışırlar..namaz qilmayana 10 saat meslehet verirler. çoxunun da kecmisi "kafir" olur..
  6. güngörmemiş sürünenler.
  7. "elametdar günler"e 2 gün qalmış facebookda profil şeklini o mövzuya uyğun deyişen yeniyetme insan modelleri
  8. xarab olmasın deye kompüterine yaxın durmayan insan modeli


sən də yaz!